Etiket Arşivi: en güzel sözler

En Güzel Duygusal Sözler

Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni Seviyorum.. hani Bana Seni Seviyorum Dedin Ya işte o zamandan beri Kalbim Adınla Atıyor Aşkım.. Her Olayın iLk’i Unutulmaz Sende bende Bir iLk Oldun Unutmakmı? güLdürme Beni Sen öLümden Sonrada Benimsin.. hayatında bir değişiklikmi Arıyorsun Güzelim beni Sevmeyi dene? gecelerin ... Devamını Oku »

En Güzel Aşk Sözleri

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten… Bir gün ne oldu biliyor musun?… Yağmur yağdı… Sevmek suçsa suç işledim, Ölmek buysa ölümü seçtim ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime ... Devamını Oku »

Dürüstlük ile ilgili sözler

Dürüstlük önemlidir. Dürüst olmayı doğru olmayı her insanda aramak saçma bulmak ise imkansız gibidir. Ama siz siz olun her şeye rağmen dürüst olun. Her şeyin başı dürüst olmaktır. Dürüst olursanız diğer basamaklar kendiliğinden gelir. Doğru insan, söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmamasından utanç duyar.Dürüst insan kendine hakim olabilmek için sürekli kendi kendisiyle mücadele halindedir.Dürüst insanın hem bedeni hem ruhu rahattır. İnsanların ... Devamını Oku »