Güzel Sözler

Esprili Aşk Sözleri

♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz.♥ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak ... Devamını Oku »

En Güzel Duygusal Sözler

Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni Seviyorum.. hani Bana Seni Seviyorum Dedin Ya işte o zamandan beri Kalbim Adınla Atıyor Aşkım.. Her Olayın iLk’i Unutulmaz Sende bende Bir iLk Oldun Unutmakmı? güLdürme Beni Sen öLümden Sonrada Benimsin.. hayatında bir değişiklikmi Arıyorsun Güzelim beni Sevmeyi dene? gecelerin ... Devamını Oku »

En Güzel Aşk Sözleri

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten… Bir gün ne oldu biliyor musun?… Yağmur yağdı… Sevmek suçsa suç işledim, Ölmek buysa ölümü seçtim ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime ... Devamını Oku »

Delikanlı Whatsap Durumları

۞ Beyazın Kaderi Kirlenmek Siyahın Kaderi Suçlanmaktır…۞ ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz… Biz mert babaların delikanlı ewlatlarıyız ecelle sozlu olumle nişanlıyız tesadufen geldik bu dunyaya yasamak zorundayız varlığımız zulummm yoklugumuz olum..![ s£rseriLiqmi üstümüze yoq S£vqimi öLümüne a$qımı £n zorudur ߣ qüLüm ßizimk!..BeN SeNiN AdıNı YaŞlaRla DeNiZe YazDıM SeNi BeNdeN cOk SeVeN ... Devamını Oku »

Ümit ile ilgili sözler

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme. Unutma ki ilik en sert kemiğin içinden çıkar. HafızEn geveze kuş ümitdir. Kalbimizde hiç susmaz. Cenap ŞehabettinGüçlük kolaylıkla beraberdir, kendine gel, ümidi bırakma! Akıllı insan bilir ki, ölümün arkasında bile daha güçlü bir hayat beklemektedir. MevlanaHayat dardır, doğru, ama umut da geniş. GoetheHer şeyin yok olduğu anda bile ümit vardır. ThalesHer umut, içinden kumru yerine yılan çıkabilecek bir ... Devamını Oku »

Dürüstlük ile ilgili sözler

Dürüstlük önemlidir. Dürüst olmayı doğru olmayı her insanda aramak saçma bulmak ise imkansız gibidir. Ama siz siz olun her şeye rağmen dürüst olun. Her şeyin başı dürüst olmaktır. Dürüst olursanız diğer basamaklar kendiliğinden gelir. Doğru insan, söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmamasından utanç duyar.Dürüst insan kendine hakim olabilmek için sürekli kendi kendisiyle mücadele halindedir.Dürüst insanın hem bedeni hem ruhu rahattır. İnsanların ... Devamını Oku »